Nakupujte stylově s Looksogood online OUTLET za ty nejlepší ceny

Looksogood online OUTLET je značkový e-shop nabízející oblečení, kosmetiku a doplňky pro dámy, pány a děti. V našem online outletu především dbáme na kvalitu zboží, které je vždy od certifikovaných dodavatelů. Díky nekompromisnímu nastavení cen patří Looksogood online OUTLET k nejlevnějším online outletům značkového oblečení v Evropě. Přidejte se i vy k těm, kteří vypadají dobře!

Nejnovější produkty na e-shopu

Aeronautica Militare pánské tričko černé

Pánské triko od značky Aeronautica Militare udělá z každého muže vyšší level. Triko je na dotek příjemné a srší kvalitou. Právě poměr složení 95% bavlny a 5% elestenu zaručuje, že tričko je měkké a pružné. Značka: Aeronautica Militare Model: SCOTI001J508 Typ: Pánské Material: 95% BAVLNA - 5% ELASTAN Barva: Černá EAN: 8056423500384

499,00 Kč

  Kategorie


  Snažíme se každou vaši objednávku vyřídit do 12 hodin. Proto je naše úspěšnost doručení v 90% do druhého pracovního dne.

  Dohlíží na nás Česká Obchodní Inspekce. Jsme Českou společností a zákazník má jistotu dodržování českého reklamačního zákona.

  Používáme nejbezpečnější šifrování s platným SSL certifikátem na úrovni všech bank. U nás jste jednoduše
  v bezpečí.

  Zásilkovna.cz jako největší dopravce v ČR si pečlivě vybírá své obchodní partnery. Jsme rádi, že Looksogood.cz patří mezi ně.