SLEVA NA VŠE 5% S KÓDEM "LOOK" - DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 1500KČ - POZOR! EXKLUZIVNĚ POUZE V NAŠEM OBCHODĚ: PORAĎTE SE S PROFESIONÁLNÍ CERTIFIKOVANOU KOSMETIČKOU, KTERÁ JE ONLINE PŘIPRAVENA VÁM POMOCI SE VŠÍM, CO POTŘEBUJETE VĚDĚT O KOSMETICKÝCH PRODUKTECH. POMŮŽE VÁM NAJÍT PRODUKTY VHODNÉ PRO VAŠI PLEŤ. MŮŽETE JI KONTAKTOVAT PROSTŘEDNICTVÍM CHATU V PRAVÉM DOLNÍM ROHU. NESTYĎTE SE ZEPTAT A ZÍSKAT CENNÉ INFORMACE ZDARMA!  

Сироватка проти акне - Dexynol-16.3 сироватка 48мл ВІДСОТКОВИЙ ВМІСТ

Розкрийте потенціал сироватки Dexynol-16.3 48 мл для покращення стану шкіри, схильної до акне, збалансування мікробіому шкіри та зменшення секреції шкірного сала.

Dexynol-16.3 Serum - це сироватка, оптимізована для покращення стану шкіри, схильної до акне, шляхом спрямованого впливу на баланс мікробіому шкіри.

  • + ПОДАРУНОК: набір пробників 3х1мл (крем, сироватка, бустер)
  • EAN: 8809518612277

У нас на складі є цей продукт, готовий до негайної відправки. Доставка кур'єром 1-2 робочих дні.

На складі для негайної відправки

839,00 Kč
1 747,92 Kč / 100 мл

Dexynol-16,3 sérum výrazně snižuje sekreci kožního mazu a zlepšuje strukturu pleti a její zarudnutí. Je vhodné pro mastnou, smíšenou a aknózní pleť.

Dexynol-16,3 je přírodní rozjasňující složka získaná z brazilského stromu Candeia, která nejen zlepšuje tón pleti, ale také pomáhá zmírnit její potíže. Dva patentované peptidy pomáhají zklidnit pleť a pečovat o potíže, čímž dodávají pleti zdravý vyrovnávací efekt.

Sérum Dexynol-16,3 je vhodné pro všechny typy pleti a je vhodné zejména pro potíže se zarudlou pletí a pro zlepšení tvorby kožního mazu. Sérum se rychle vstřebává a usnadňuje péči o potíže bez ulpívání.

Další produkty

Категорії

Recenze na Dexynol-16.3 Serum

Fill out my online form.

Katka H.

Za mě jen můžu každé z vás doporučit. Super věc na akné.

★★★★★

Diagnostika pleti zdarma a online