LIU JO - Milano Eau de Parfum 75ml

Objem: 75 ml

Podmanivá vůně, která ztělesňuje módní styl Milána.
Pro okouzlující a neodolatelnou ženu.

Vůně Liu Jo Milano je ztělesněním italské odvahy a svůdnosti, která je obrazem hlavního města módy.

Magnetická a smyslná vůně, která otevírá dveře do okouzlujícího vesmíru jako mlha třpytivého hvězdného prachu.

Podmanivá vůně pro neodolatelný dotek půvabu!

Vrchní tóny: mandarinka, pomeranč, mandle
Střední tóny: pomerančový květ, lískový oříšek, kakao
Základní tóny: vanilka, fazole tonka, vetiver, pačuli

DENÁTOVÝ ALKOHOL, AQUA (VODA), PARFUM (VŮNĚ), BENZYLSALICYLÁT, LIMONEN, KUMARIN, LINALOOL, CITRONELLOL, BHT, CITRAL, GERANIOL.

EAN: 8002135156159

Sladem

Zvolte si variantu:

990,00 Kč

Podrobnosti o produktu Liu Jo Milano

Liu Jo Milano, nová dámská vůně

Magnetická, tajemná a zahalující: to je nová dámská vůně Liu Jo, vytvořená na oslavu ženského svádění.
Liu Jo Milano, nová dámská parfémovaná voda od Liu Jo, se vyznačuje tajemnými a svůdnými tóny.

Liu Jo rozšiřuje svou nabídku vůní o nový podmanivý ženský parfém určený pro silné, odvážné a okouzlující ženy. Parfém Liu Jo Milano působí magneticky, přenáší do okouzlujícího a jiskřivého vesmíru a dokonale ztělesňuje půvab milánského stylu. Kolekci džínů Liu Jo dodává další nádech ženskosti nový parfém Liu Jo Milano, vytvořený ženou pro ženy.

Liu Jo Milano
Liu Jo Milano

Nový parfém Liu Jo, který vytvořila Maïa Lernout, zkušená tvůrkyně vůní, je střídáním energie a sladkosti a je vytvořen tak, aby maximálně oslavoval ženskost.

Voňavý zážitek je magnetickou směsicí sladkých, obklopujících a osvěžujících vůní. Vůně se otevírá svěžími tóny mandarinky a pomeranče, po nichž následují sladké tóny mandlí, lískových oříšků, vanilky a kakaa. Symfonii doplňují obklopující tóny pačuli, vetiveru a fazole tonka, které jsou skutečným dotekem smyslnosti.

První tóny, které náš nos ucítí, jsou fazole tonka a o něco později a v pozadí kakao. Tento motiv známe z vůní Carolina Herrera Good Girl nebo Hugo Boss The Scent for Her Private Accord.

Hlavní rozdíl spočívá v tom, že Liu Jo vyrábí mandlový a marcipánový tonik (podobný atmosféře Tonka Imperiale). Kakaové tóny nejsou u této varianty tak výrazné. Také se nesetkáváme s přehřátou tonkou. Charakter této nóty také není na vrcholu přirozenosti. Totéž platí pro kakao, které se objevuje v pozadí. Má jemný podtón pačuli. Zároveň není mléčná ani příliš sladká.

Balení

Balení nás ponoří do hvězdné oblohy a jeho půlnočně modrou barvu zdobí kaskáda zářivých třpytek. Lahvičku zdobí také vykládaný zlatý uzávěr a přítomnost malého briliantu, který připomíná polární hvězdu. Stejný styl má i kartonové pouzdro se zlatým nápisem názvu vůně uprostřed.

LIU JO - Milano
LIU JO - Milano