SLEVA NA VŠE 5% S KÓDEM "LOOK" - DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 1500KČ - POZOR! EXKLUZIVNĚ POUZE V NAŠEM OBCHODĚ: PORAĎTE SE S PROFESIONÁLNÍ CERTIFIKOVANOU KOSMETIČKOU, KTERÁ JE ONLINE PŘIPRAVENA VÁM POMOCI SE VŠÍM, CO POTŘEBUJETE VĚDĚT O KOSMETICKÝCH PRODUKTECH. POMŮŽE VÁM NAJÍT PRODUKTY VHODNÉ PRO VAŠI PLEŤ. MŮŽETE JI KONTAKTOVAT PROSTŘEDNICTVÍM CHATU V PRAVÉM DOLNÍM ROHU. NESTYĎTE SE ZEPTAT A ZÍSKAT CENNÉ INFORMACE ZDARMA!  

Exklusives Cellinol Anti-Falten-Geschenkset - PERCENT SCIENCE

Ausverkauft

Dieses exklusive Set aus drei effektiven Anti-Falten-Kosmetikprodukten umfasst das Cellinol-5 Serum, den Cellinol-5 Booster und die Cellinol-5 Creme von der renommierten koreanischen Marke PERCENT SCIENCE. Sichern Sie sich dieses Set mit einem Rabatt, solange der Vorrat reicht.

Kaufen Sie dieses Set und sparen Sie bis zu 218 Kč und erhalten Sie kostenlosen Versand. Wenn Sie sich in unserem Shop registrieren, erhalten Sie einen zusätzlichen 5% Rabatt auf Ihren ersten Einkauf.

Wir haben dieses Produkt auf Lager und können es sofort versenden. Die Lieferzeit per Kurier beträgt 1-2 Werktage.In 98% der Fälle erfolgt die Lieferung am nächsten Werktag.

Auf Lager zum sofortigen Versand

2.299,00 Kč
Cellinol-5 Booster 140 ml
Cellinol-5 Booster 140 ml

Cellinol-5 Booster 140 ml

VHODNÉ PRO: Kdo má počáteční a postupující známky stárnutí a ztráty pevnosti pokožky.

KLÍČOVÉ SLOŽKY:

Ectoin: Díky udržování vyvážené hydratace si pleť udržuje hladký a jemný povrch. Zároveň chrání pleť před nepříznivými vlivy prostředí.

Raffinose: Chrání před odpařováním hydratace a zlepšuje hydrataci pokožky.

Resveratrol: Má antioxidační vlastnosti a minimalizuje hyperpigmentované zabarvení kůže a zpomaluje proces fotostárnutí pleti.

Kyselina jantarová: Exfoliátor 5. generace, který jemně čistí odumřelé kožní buňky a kožní maz s nízkou dráždivostí.

Adenosin: Je známý svými protivráskovými, vyhlazujícími a zklidňujícími účinky. Snižuje výskyt jemných linek a vrásek.

POPIS PRODUKTU

#LINIE ÚSMĚVU #HYDRATACE #PEVNOST POKOŽKY

Jelikož je to booster, obsahuje patentované složky, které dokáží zvýšit účinky

  • Aktivních složek a další aplikované péče o pleť.
  • Pomáhá zlepšovat obsah vlhkosti a pružnost pleti.
  • Ampulovitá textura s nelepivým povrchem.

Cellinol-5 Booster je pozoruhodný přípravek, který dodává pružnost hluboce zaříznutým vráskám způsobeným nahromaděnou stimulací. Testy aplikace na lidech bylo prokázáno, že po čtyřech týdnech pravidelného používání zvyšuje pružnost pleti o 10,48 %. Booster navíc pomáhá redukovat plochu, hloubku, délku a počet vrásek. Jeho jedinečné složení obsahuje resveratrol, antioxidant obsažený ve víně, který je známý svými zpomalujícími účinky na stárnutí.

Tabulka výsledků testů - Cellinol-5 Booster
Tabulka výsledků testů - Cellinol-5 Booster
Cellinol-5 Booster
Cellinol-5 Booster

Cellinol-5 Serum 48 ml

Cellinol-5 Serum 48 ml
Cellinol-5 Serum 48 ml

VHODNÉ PRO: Každého, kdo má počáteční a postupné známky stárnutí a ztráty pevnosti.

KLÍČOVÉ SLOŽKY:

Botulotoxinový peptid: Jedná se o peptid podobný botoxu, který uvolňuje obličejové svaly zodpovědné za tvorbu vrásek tím, že blokuje tok impulsů vysílaných z nervových buněk do svalových buněk. Zmenšuje také hluboké vrásky a jemné linky.

Bakuchiol: Jedná se o přírodní alternativu retinolu, protože vykazuje lepší výsledky, jako je zmenšení vrásek, lepší pružnost a hladší pleť.

SYN®-COLL: Jedná se o patentovaný syntetický tripeptid, který pomáhá zpomalovat proces stárnutí pleti a potvrzuje účinnost proti vráskám. Pomáhá také odhalit vypnutější, tvarovanější vzhled a zdokonalený vzhled pórů pro hladší a mladší pleť.

SYN®-AKE: Jedná se o syntetický peptid, který pomáhá redukovat výskyt vrásek a smíchových linek. Hloubka vrásek se viditelně zmenšuje a povrch pleti je celkově hladší a rovnoměrnější.

Allantoin: Slouží jako účinný zklidňující prostředek a má hydratační vlastnosti.

POPIS PRODUKTU

#VRÁSKY #TÓN PLETI #HYDRATACE

  • Sérum proti stárnutí pleti, které účinně působí na vrásky kolem očí a lifting pleti.
  • Rychle se vstřebává do pokožky a zanechává pleť vypnutou.

Sérum Cellinol-5 je účinným řešením proti stárnutí, které může pomoci snížit výskyt vrásek a zlepšit pružnost pokožky. Zařazením tohoto séra do rutinní péče o pleť se můžete těšit z viditelných výsledků a udržet si mladistvou pleť. Nedovolte, aby vás známky stárnutí brzdily - přijměte trend pomalého stárnutí a převezměte kontrolu nad zdravím své pleti se sérem Cellinol-5.

Tabulka výsledků testů - Cellinol-5 Serum
Tabulka výsledků testů - Cellinol-5 Serum
Cellinol-5 Serum 48 ml
Cellinol-5 Serum 48 ml

Tabulka výsledků testů - Cellinol-5 Cream
Tabulka výsledků testů - Cellinol-5 Cream
Cellinol-5 Cream
Cellinol-5 Cream

PERCENT SCIENCE

Celltem Pharm
Celltem Pharm

O značce

O tom, že korejská kosmetika je na prvním místě v kvalitě a inovacích, snad už nikdo nepochybuje. Právě z Jižní Koreje pocházejí všechny kosmetické inovace a trendy. Tento fenomén je doslova dán národní kulturou Korejců, kteří již po mnoho desetiletí kladou svou pleť na první místo svých priorit. Výhodou této kvalitní a úžasné kosmetiky je nejen její funkčnost, ale také cena, která je dostupná pro každého, a vyvrací tak zažitý názor, že jen drahé může být kvalitní. Korejci jsou ve výrobě kosmetiky stejně dobří jako například my ve vaření piva. Dokazuje to i fakt, že i to nejlevnější české pivo na trhu předčí chuťově i kvalitou prakticky všechny zahraniční konkurenty. Kvalita korejské kosmetiky vychází z místní kultury krásy a mládí, která výrobce žene k novým a inovativním objevům.

Celltem Pharmaceuticals Inc., značka biokosmetické péče o pleť

Společnost usiluje o skutečnou účinnost výrobků péče o pleť na základě zapojení vynalézavé a pokročilé biotechnologie, která překračuje technické limity stávajícího kosmetického průmyslu, v němž převládají metody ODM.

Ve společnosti Celltem Pharmaceuticals Inc. chápou, že aby účinné látky získaly účinnost, měly by se dostat hluboko do kůže, aby se aktivovaly v oblasti, která potřebuje účinek. Proto používají technologii Deliver-in, která umožňuje účinným látkám proniknout do hluboké vrstvy pokožky. Její míra pronikání je při stejném množství složek mnohem lepší.

Diagnostika pleti zdarma a online