SLEVA NA VŠE 5% S KÓDEM "LOOK" - DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 1500KČ - POZOR! EXKLUZIVNĚ POUZE V NAŠEM OBCHODĚ: PORAĎTE SE S PROFESIONÁLNÍ CERTIFIKOVANOU KOSMETIČKOU, KTERÁ JE ONLINE PŘIPRAVENA VÁM POMOCI SE VŠÍM, CO POTŘEBUJETE VĚDĚT O KOSMETICKÝCH PRODUKTECH. POMŮŽE VÁM NAJÍT PRODUKTY VHODNÉ PRO VAŠI PLEŤ. MŮŽETE JI KONTAKTOVAT PROSTŘEDNICTVÍM CHATU V PRAVÉM DOLNÍM ROHU. NESTYĎTE SE ZEPTAT A ZÍSKAT CENNÉ INFORMACE ZDARMA!  

Diagnostika pleti online

Získejte diagnostiku vaší pleti zdarma a z pohodlí domova (pouze do 31.03.2024)

Online diagnostika pleti se provádí prostřednictvím vašich fotografií obličeje a provádí ji certifikovaná a profesionální kosmetička. Nejedná se o diagnostiku prostřednictvím pochybných aplikací založených na porovnávání obrázků nebo na základě vstupních údajů.

Proč diagnostika pleti?

Každá žena by měla vědět, jaký typ pleti má. Je to důležitý krok pro ošetření a obnovu nedokonalostí. Využijte bezplatné diagnostiky pleti, která je časově omezená.

Co díky diagnostice pleti získáte?

Smyslem profesionální diagnostiky pleti je pochopit, jaký typ kosmetiky a ošetření je pro vás vhodný a účinný. Je nesmírně důležité znát svou pleť a podle toho přizpůsobit péči. Šetříte tak nejen svou pleť, ale také čas a v neposlední řadě i peníze.

Výhody znalosti vlastní pleti

  • Rychlejší ošetření akné
  • Rychlejší boj proti vráskám
  • Rychlejší ošetření pigmentových skvrn
  • Rychlejší hydratace pleti
  • A řada dalších výhod

Kdy budou výsledky diagnostiky hotové?

Každou žádost o diagnostiku pleti předáme certifikované kosmetičce. Výsledky diagnostiky vám kosmetička doručí na e-mail uvedený ve formuláři. Proces diagnostiky trvá 1 až 2 pracovní dny. Do 31.03.2024 je tato služba zcela zdarma.


Důležité informace pro správnou diagnostiku pleti

Aby byla vaše diagnostika pleti relevantní a co nejpřesnější, je velmi důležité přečíst si následující informace:

  • Uvádějte pouze správné informace: Veškeré informace, které poskytnete prostřednictvím níže uvedeného formuláře, budou vyhodnoceny kvalifikovanou a certifikovanou kosmetičkou. Je proto nesmírně důležité, abyste všechny informace vyplnili pravdivě. Nesprávné informace mohou mít negativní dopad na samotný výsledek.
  • Dejte si záležet na vašich fotografiích: Zašlete kosmetičce alespoň dvě až tři kvalitní fotografie. Nesoustřeďte se na to, abyste vyfotili celý obličej, ale zaměřte se na detaily. Vyfoťte co nejblíže pravou stranu obličeje a poté levou stranu obličeje. Můžete také zaslat detail čela, tváří nebo místa na tváři, které je nejvíce schopno sdělit fakta potřebná pro diagnózu. Požádejte někoho, aby vás vyfotil zadní stranou fotoaparátu mobilního telefonu, protože takto jsou fotografie kvalitnější a ostřejší.

Diagnostika pleti online

Fill out my online form.

Diagnostika pleti zdarma a online