SLEVA NA VŠE 5% S KÓDEM "LOOK" - DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 1500KČ - POZOR! EXKLUZIVNĚ POUZE V NAŠEM OBCHODĚ: PORAĎTE SE S PROFESIONÁLNÍ CERTIFIKOVANOU KOSMETIČKOU, KTERÁ JE ONLINE PŘIPRAVENA VÁM POMOCI SE VŠÍM, CO POTŘEBUJETE VĚDĚT O KOSMETICKÝCH PRODUKTECH. POMŮŽE VÁM NAJÍT PRODUKTY VHODNÉ PRO VAŠI PLEŤ. MŮŽETE JI KONTAKTOVAT PROSTŘEDNICTVÍM CHATU V PRAVÉM DOLNÍM ROHU. NESTYĎTE SE ZEPTAT A ZÍSKAT CENNÉ INFORMACE ZDARMA!  

Prodáváme vám ze srdce, protože vypadáte dobře!

Looksogood online outlet je moderní internetový obchod pro každého zákazníka, který miluje světové značky. Naše ceny s nízkou marží jsou nastaveny tak, aby se hezky a stylově mohl oblékat každý. Záleží nám na vaší spokojenosti když jednoduše řečeno vypadáte dobře!

Odesílání objednávek

Vaše objednávky se vždy snažíme vyřídit do 12 hodin od jejich přijetí a odeslat do 24 hodin. Rychlost dodání je pro nás nesmírně důležitá.

Reklamace

I v našem e-shopu se občas stane, že zákazník chce zakoupené zboží vrátit. Jelikož jsme česká firma, naši zákazníci mají nárok na 14 denní moratorium kdy mohou bez udání důvodu vrátit zakoupené zboží. Své peníze obdrží okamžitě bez zbytečných průtahů.

Kvalita zboží

Looksogood online outlet nakupuje zboží pouze od ověřených dodavatelů. Na základě toho můžeme jako jeden z mála e-shopů vystavit zákazníkovi na vyžádání certifikát originality.

POŠTOVNÉ ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 1500 KČ


Snažíme se každou vaši objednávku vyřídit do 12 hodin. Proto je naše úspěšnost doručení v 90% do druhého pracovního dne.

Dohlíží na nás Česká Obchodní Inspekce. Jsme Českou společností a zákazník má jistotu dodržování českého reklamačního zákona.

Používáme nejbezpečnější šifrování s platným SSL certifikátem na úrovni všech bank. U nás jste jednoduše
v bezpečí.

Zásilkovna.cz jako největší dopravce v ČR si pečlivě vybírá své obchodní partnery. Jsme rádi, že Looksogood.cz patří mezi ně.

Diagnostika pleti zdarma a online