SLEVA NA VŠE 5% S KÓDEM "LOOK" - DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 1500KČ - POZOR! EXKLUZIVNĚ POUZE V NAŠEM OBCHODĚ: PORAĎTE SE S PROFESIONÁLNÍ CERTIFIKOVANOU KOSMETIČKOU, KTERÁ JE ONLINE PŘIPRAVENA VÁM POMOCI SE VŠÍM, CO POTŘEBUJETE VĚDĚT O KOSMETICKÝCH PRODUKTECH. POMŮŽE VÁM NAJÍT PRODUKTY VHODNÉ PRO VAŠI PLEŤ. MŮŽETE JI KONTAKTOVAT PROSTŘEDNICTVÍM CHATU V PRAVÉM DOLNÍM ROHU. NESTYĎTE SE ZEPTAT A ZÍSKAT CENNÉ INFORMACE ZDARMA!  

Kosmetika od značky: OOTD

OOTD je korejská veganská kosmetická značka. Její tvůrci vyznávají zásady "čisté" krásy. Užívejte si vlastní krásu a zdraví s kosmetickými produkty vyrobenými pouze z "čistých" bezpečných ingrediencí.

V kosmetice této značky nenaleznete žádné agresivní syntetické přísady ani složité konzervační látky. Vše, co vaše pleť vyžaduje, je bezpečná kosmetika na bázi přírodních ingrediencí.

Nejnebezpečnější syntetické složky používané v kosmetice jsou sulfáty, silikony, ftaláty, parabeny, fenoxyethanol, lepek, TEA, DEA, BHA kyseliny. Nic z toho v produktech OOTD nenaleznete.

Vše, co je ve výrobcích OOTD, najdete na zeleném seznamu EHS. Nepoužívají také žádné složky živočišného původu. OOTD je etická značka, která nabízí transparentní a "čisté" výrobky. OOTD znamená "šetrný k životnímu prostředí".

Diagnostika pleti zdarma a online