SLEVA NA VŠE 5% S KÓDEM "LOOK" - DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 1500KČ - POZOR! EXKLUZIVNĚ POUZE V NAŠEM OBCHODĚ: PORAĎTE SE S PROFESIONÁLNÍ CERTIFIKOVANOU KOSMETIČKOU, KTERÁ JE ONLINE PŘIPRAVENA VÁM POMOCI SE VŠÍM, CO POTŘEBUJETE VĚDĚT O KOSMETICKÝCH PRODUKTECH. POMŮŽE VÁM NAJÍT PRODUKTY VHODNÉ PRO VAŠI PLEŤ. MŮŽETE JI KONTAKTOVAT PROSTŘEDNICTVÍM CHATU V PRAVÉM DOLNÍM ROHU. NESTYĎTE SE ZEPTAT A ZÍSKAT CENNÉ INFORMACE ZDARMA!  

Probiotický krém na obličej - " zvláštnosti " o jeho speciálních vlastnostech

14.08.2023

Tento článek na blogu je "speciální". Věnujeme ho výhradně našemu oblíbenému: probiotickému krému na obličej. Pro zákazníky a zájemce, kteří jsou zvyklí na krémy od větších kosmetických výrobců, je složení našeho probiotického pleťového krému něčím výjimečné - od vůně až po konzistenci.

A protože víme, jak důležité jsou u kosmetického výrobku detaily, rádi bychom v tomto "speciálu" popsali všechny aspekty probiotického krému na obličej a - kde to bude možné - také vysvětlili, proč jsou věci takové, jaké jsou.

Speciální konzistence

Náš krém je na první pohled hustý a poněkud tuhý. Po nanesení se však rychle stane jemným a máslovým a pomocí tělesného tepla se příjemně rychle vstřebává do pokožky. To ukazuje, že naše textura je citlivá na teplotu. Může se stát, že se někdy zdá jemnější a jindy pevnější. To je obvykle způsobeno skladováním u vás doma nebo také okolnostmi při přepravě. Nedávno nám jeden zákazník z Vídně sdělil, že jeho krém (který byl dlouhou dobu v dodávce při teplotách pod bodem mrazu) byl pevnější než v předchozích dodávkách. Něco takového se může stát - na účinnost a trvanlivost krému to však nemá žádný vliv. Jako tip pro skladování vždy doporučujeme "normální" pokojovou teplotu. Dlouhodobé skladování v chladničce se nedoporučuje.

Jemná vůně

Když poprvé ucítíte vůni našeho probiotického krému na obličej, může se vám zdát zvláštní a neznámá. Je to proto, že nepoužíváme absolutně žádné vonné látky. To znamená žádné vonné oleje ani přírodně vonící výtažky. Důvodem je rychlé provedení: Nic v našem probiotickém pleťovém krému by nemělo být zbytečné nebo dokonce škodlivé pro kožní flóru. A vonné látky se používají pouze k tomu, aby krém získal vlastní vůni. Chápeme, že se výrobci kosmetiky snaží zakrýt přirozenou vůni složek "běžnými" vůněmi, ale my za tím nestojíme. Protože vůně nemá pro pokožku žádnou přidanou hodnotu. A to je přesně to, čemu se chceme vyhnout. Chceme výrobek, který má pro pokožku 100% přidanou hodnotu - i když vůně může být neznámá.

Rozumná aplikace (a očekávání)

Přirozený proces obnovy pokožky trvá přibližně 4 týdny - 28 dní. Během této doby se naše tělo samo reguluje, aby obnovilo kožní buňky*. Viditelné a znatelné výsledky účinných látek na vaší pleti lze proto očekávat až po této době. I když je jistě velkým přáním mnoha zákazníků získat zdravou a zářivou pleť "přes noc", není to samozřejmě možné. Zpět k aplikaci: Nyní již víte, že byste měli počkat alespoň 3-4 týdny, abyste mohli očekávat reakce vaší pleti. Po tuto dobu doporučujeme aplikovat náš krém alespoň jednou denně. Ideálně by se měl nanášet přes noc na vyčištěnou pleť. V noci na naši pleť nepůsobí sluneční záření, velké změny teplot, nadbytek volných radikálů apod. Stručně řečeno, na noc je ideální používat náš probiotický krém na obličej. Druhá aplikace ráno jako podklad pro den je určitě užitečná, ale pokud máte jiný ranní rituál nebo chcete použít jiný podklad pro den, je to pochopitelné a neubírá to na účinku našeho krému.

*Poznámka k přirozené obnově pleti: Obnova pleti bohužel neznamená automaticky zdravou obnovu. Jinak by neexistovaly žádné kožní problémy a nemoci. Poškozené kožní buňky potřebují buď delší dobu "odpočinku" od stresorů, nebo rozumnou podporu, aby se zregenerovaly. Proto nabízime probiotický krém na obličej. Abyste mohli své pleti pomoci ke zdraví.

Zvláštní pocit pleti po použití

Ano, čtete správně - pocit pokožky. Pokud použijete náš probiotický krém na obličej ve vysokých dávkách, můžete ho na své pleti okamžitě pocítit. Zda něco ucítíte, záleží na stavu vaší pleti. Pokud je zdravá a není podrážděná, probiotický krém vám dodá příjemný pocit osvěžení a krému. Vaše pleť se po použití bude cítit chráněná a vyživená. Pokud je však vaše pokožka namáhaná a/nebo velmi citlivá, můžete pocítit lehké "brnění" a mírnou (opravdu mírnou) reakci. Není to nic, čeho byste se měli obávat. Je to spíše známka toho, že probiotika působí a vaše pokožka naléhavě potřebuje podporu. Tyto reakce jsou pouze krátkodobé a poté se rychle dostaví příjemný pocit osvěžení a nakrémování.

To je tedy vše k naší "specialitě". Jak vidíte, náš probiotický krém na obličej je opravdu něco speciálního - a nejen pro nás. :) Doufáme, že se nám podařilo vyřešit nebo předvídat některé otázky.

Diagnostika pleti zdarma a online