SLEVA NA VŠE 5% S KÓDEM "LOOK" - DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 1500KČ - POZOR! EXKLUZIVNĚ POUZE V NAŠEM OBCHODĚ: PORAĎTE SE S PROFESIONÁLNÍ CERTIFIKOVANOU KOSMETIČKOU, KTERÁ JE ONLINE PŘIPRAVENA VÁM POMOCI SE VŠÍM, CO POTŘEBUJETE VĚDĚT O KOSMETICKÝCH PRODUKTECH. POMŮŽE VÁM NAJÍT PRODUKTY VHODNÉ PRO VAŠI PLEŤ. MŮŽETE JI KONTAKTOVAT PROSTŘEDNICTVÍM CHATU V PRAVÉM DOLNÍM ROHU. NESTYĎTE SE ZEPTAT A ZÍSKAT CENNÉ INFORMACE ZDARMA!  

Exkluzívna darčeková súprava proti vráskam Cellinol - PERCENT SCIENCE

Vypredané

Táto exkluzívna sada troch účinných kozmetických prípravkov proti vráskam obsahuje sérum Cellinol-5, posilňovač Cellinol-5 a krém Cellinol-5 od prestížnej kórejskej značky PERCENT SCIENCE. Získajte ju so zľavou do vypredania zásob.

Kúpte si túto sadu a ušetrite až 218 Kč a získajte dopravu zadarmo. Ak sa zaregistrujete v našom obchode, získate ďalšiu 5% zľavu na prvý nákup.

Tento výrobok máme na sklade pripravený na okamžité odoslanie. Dodanie kuriérom je 1-2 pracovné dni. V 98 % prípadov je dodanie nasledujúci pracovný deň.

Skladom k okamžitej expedícii

2 299,00 Kč
Cellinol-5 Booster 140 ml
Cellinol-5 Booster 140 ml

Cellinol-5 Booster 140 ml

VHODNÉ PRO: Kdo má počáteční a postupující známky stárnutí a ztráty pevnosti pokožky.

KLÍČOVÉ SLOŽKY:

Ectoin: Díky udržování vyvážené hydratace si pleť udržuje hladký a jemný povrch. Zároveň chrání pleť před nepříznivými vlivy prostředí.

Raffinose: Chrání před odpařováním hydratace a zlepšuje hydrataci pokožky.

Resveratrol: Má antioxidační vlastnosti a minimalizuje hyperpigmentované zabarvení kůže a zpomaluje proces fotostárnutí pleti.

Kyselina jantarová: Exfoliátor 5. generace, který jemně čistí odumřelé kožní buňky a kožní maz s nízkou dráždivostí.

Adenosin: Je známý svými protivráskovými, vyhlazujícími a zklidňujícími účinky. Snižuje výskyt jemných linek a vrásek.

POPIS PRODUKTU

#LINIE ÚSMĚVU #HYDRATACE #PEVNOST POKOŽKY

Jelikož je to booster, obsahuje patentované složky, které dokáží zvýšit účinky

  • Aktivních složek a další aplikované péče o pleť.
  • Pomáhá zlepšovat obsah vlhkosti a pružnost pleti.
  • Ampulovitá textura s nelepivým povrchem.

Cellinol-5 Booster je pozoruhodný přípravek, který dodává pružnost hluboce zaříznutým vráskám způsobeným nahromaděnou stimulací. Testy aplikace na lidech bylo prokázáno, že po čtyřech týdnech pravidelného používání zvyšuje pružnost pleti o 10,48 %. Booster navíc pomáhá redukovat plochu, hloubku, délku a počet vrásek. Jeho jedinečné složení obsahuje resveratrol, antioxidant obsažený ve víně, který je známý svými zpomalujícími účinky na stárnutí.

Tabulka výsledků testů - Cellinol-5 Booster
Tabulka výsledků testů - Cellinol-5 Booster
Cellinol-5 Booster
Cellinol-5 Booster

Cellinol-5 Serum 48 ml

Cellinol-5 Serum 48 ml
Cellinol-5 Serum 48 ml

VHODNÉ PRO: Každého, kdo má počáteční a postupné známky stárnutí a ztráty pevnosti.

KLÍČOVÉ SLOŽKY:

Botulotoxinový peptid: Jedná se o peptid podobný botoxu, který uvolňuje obličejové svaly zodpovědné za tvorbu vrásek tím, že blokuje tok impulsů vysílaných z nervových buněk do svalových buněk. Zmenšuje také hluboké vrásky a jemné linky.

Bakuchiol: Jedná se o přírodní alternativu retinolu, protože vykazuje lepší výsledky, jako je zmenšení vrásek, lepší pružnost a hladší pleť.

SYN®-COLL: Jedná se o patentovaný syntetický tripeptid, který pomáhá zpomalovat proces stárnutí pleti a potvrzuje účinnost proti vráskám. Pomáhá také odhalit vypnutější, tvarovanější vzhled a zdokonalený vzhled pórů pro hladší a mladší pleť.

SYN®-AKE: Jedná se o syntetický peptid, který pomáhá redukovat výskyt vrásek a smíchových linek. Hloubka vrásek se viditelně zmenšuje a povrch pleti je celkově hladší a rovnoměrnější.

Allantoin: Slouží jako účinný zklidňující prostředek a má hydratační vlastnosti.

POPIS PRODUKTU

#VRÁSKY #TÓN PLETI #HYDRATACE

  • Sérum proti stárnutí pleti, které účinně působí na vrásky kolem očí a lifting pleti.
  • Rychle se vstřebává do pokožky a zanechává pleť vypnutou.

Sérum Cellinol-5 je účinným řešením proti stárnutí, které může pomoci snížit výskyt vrásek a zlepšit pružnost pokožky. Zařazením tohoto séra do rutinní péče o pleť se můžete těšit z viditelných výsledků a udržet si mladistvou pleť. Nedovolte, aby vás známky stárnutí brzdily - přijměte trend pomalého stárnutí a převezměte kontrolu nad zdravím své pleti se sérem Cellinol-5.

Tabulka výsledků testů - Cellinol-5 Serum
Tabulka výsledků testů - Cellinol-5 Serum
Cellinol-5 Serum 48 ml
Cellinol-5 Serum 48 ml

Tabulka výsledků testů - Cellinol-5 Cream
Tabulka výsledků testů - Cellinol-5 Cream
Cellinol-5 Cream
Cellinol-5 Cream

PERCENT SCIENCE

Celltem Pharm
Celltem Pharm

O značce

O tom, že korejská kosmetika je na prvním místě v kvalitě a inovacích, snad už nikdo nepochybuje. Právě z Jižní Koreje pocházejí všechny kosmetické inovace a trendy. Tento fenomén je doslova dán národní kulturou Korejců, kteří již po mnoho desetiletí kladou svou pleť na první místo svých priorit. Výhodou této kvalitní a úžasné kosmetiky je nejen její funkčnost, ale také cena, která je dostupná pro každého, a vyvrací tak zažitý názor, že jen drahé může být kvalitní. Korejci jsou ve výrobě kosmetiky stejně dobří jako například my ve vaření piva. Dokazuje to i fakt, že i to nejlevnější české pivo na trhu předčí chuťově i kvalitou prakticky všechny zahraniční konkurenty. Kvalita korejské kosmetiky vychází z místní kultury krásy a mládí, která výrobce žene k novým a inovativním objevům.

Celltem Pharmaceuticals Inc., značka biokosmetické péče o pleť

Společnost usiluje o skutečnou účinnost výrobků péče o pleť na základě zapojení vynalézavé a pokročilé biotechnologie, která překračuje technické limity stávajícího kosmetického průmyslu, v němž převládají metody ODM.

Ve společnosti Celltem Pharmaceuticals Inc. chápou, že aby účinné látky získaly účinnost, měly by se dostat hluboko do kůže, aby se aktivovaly v oblasti, která potřebuje účinek. Proto používají technologii Deliver-in, která umožňuje účinným látkám proniknout do hluboké vrstvy pokožky. Její míra pronikání je při stejném množství složek mnohem lepší.

Diagnostika pleti zdarma a online