SLEVA NA VŠE 5% S KÓDEM "LOOK" - DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 1500KČ - POZOR! EXKLUZIVNĚ POUZE V NAŠEM OBCHODĚ: PORAĎTE SE S PROFESIONÁLNÍ CERTIFIKOVANOU KOSMETIČKOU, KTERÁ JE ONLINE PŘIPRAVENA VÁM POMOCI SE VŠÍM, CO POTŘEBUJETE VĚDĚT O KOSMETICKÝCH PRODUKTECH. POMŮŽE VÁM NAJÍT PRODUKTY VHODNÉ PRO VAŠI PLEŤ. MŮŽETE JI KONTAKTOVAT PROSTŘEDNICTVÍM CHATU V PRAVÉM DOLNÍM ROHU. NESTYĎTE SE ZEPTAT A ZÍSKAT CENNÉ INFORMACE ZDARMA!  

FAU Intenzivní oční krém proti otokům, kruhům, vráskám a pigmentaci EGFEP INTESIVE EYE CREAM

Vyprodáno

Super silný oční krém proti stárnutí a rozjasnění s keramickým aplikátorem, který dokáže ochladit a snížit otoky v oblasti očí. Lze jej použít na jakoukoli matnou a vrásčitou oblast na obličeji. Jako klíčové složky obsahuje EGF a FGF, aminokyseliny, 4 peptidy, acetylhexapeptid, adenosin a amid niacinu.

  • Objem: 2 X 10 gramů
  • EAN: 8809608150672

Tento produkt máme skladem připravený k okamžité expedici. Dodání v rámci České republiky a Slovenska je 1-2 pracovní dny.

749,00 Kč
3 745,00 Kč / 100 g

FAU EGFEP Intensive Eye Cream - Omlazující krém s botoxovým efektem na oční okolí

Krém obsahuje EFG (epidermální růstový faktor), FGF (dermální fibroblastový růstový faktor), peptidy a 17 esenciálních aminokyselin. Má silný omlazující účinek, dodává pleti v oblasti očí zářivost a svěžest, zlepšuje pružnost a má botoxový efekt. Stimuluje syntézu kolagenu a elastinu, obnovuje poškozenou pokožku, odstraňuje otoky v oblasti očí.

Aktivní látky: neroli, EGF, FGF, 17 esenciálních aminokyselin, acetylhexapeptid, kyselina hyaluronová, adenosin, niacinamid. 

Pro jaký typ pleti je vhodný?

  • Citlivá
  • Normální
  • Mastná
  • Kombinovaná pleť
  • Suchá

Řešení pro

Mdlé a opuchlé oči, vrásky kolem očí nebo rtů nebo tmavé kruhy pod očima.

Aplikace

Ráno a večer naneste jemnými poklepy na horní, dolní a pohyblivá víčka 2 mm od okraje řas. Večer se doporučuje aplikovat 1-1,5 hodiny před spaním.

Keramický aplikátor, vyrobený při teplotě 800 stupňů nebo ještě vyšší, má při dotyku s pokožkou chladivý účinek. Snižuje teplotu pokožky kolem očí a masáží pokožky kolem očí zlepšuje krevní oběh. 

Složení

Triglycerid kaprylový/kapricový, butylenglykol, lecitin, dikaprilylkarbonát, voda z listů aloe vera, niacinamid, cetearyl.oleát, sorbitan oleát, cetearylalkohol, hydroxyethyl akrylát / akryloyl sodný, kopolymer dimethyl taurátu, glycerin, hyaluronát sodný, glycyrrhizát dipotassium, kyselina yaluronová, adenosin, alantoin, arbutin, 1,2, hexan diol, tokoferylacetát, aroma, threonin, serin, RH-oligopeptid-1, S-polypeptid-11, lysin, histidin, algin, kyselina asparagová.De, kyselina glutamová, prolin, glycin, alanin, valin, metionin, izoleucin, leucin, tyrosin, fenylalanin, Si-tan, SH-okta-peptid-4, SH-deca-peptid-7, SH-oligopeptid-9, echil hexylglycerin, acetylhexapeptid-8, oligopeptid -28.


Kategorie

Diagnostika pleti zdarma a online