SLEVA NA VŠE 5% S KÓDEM "LOOK" - DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 1500KČ - POZOR! EXKLUZIVNĚ POUZE V NAŠEM OBCHODĚ: PORAĎTE SE S PROFESIONÁLNÍ CERTIFIKOVANOU KOSMETIČKOU, KTERÁ JE ONLINE PŘIPRAVENA VÁM POMOCI SE VŠÍM, CO POTŘEBUJETE VĚDĚT O KOSMETICKÝCH PRODUKTECH. POMŮŽE VÁM NAJÍT PRODUKTY VHODNÉ PRO VAŠI PLEŤ. MŮŽETE JI KONTAKTOVAT PROSTŘEDNICTVÍM CHATU V PRAVÉM DOLNÍM ROHU. NESTYĎTE SE ZEPTAT A ZÍSKAT CENNÉ INFORMACE ZDARMA!  

Logically Skin - Brightuning Peptide Ampoule - Ampule pro rozjasnění pleti 30ml

Obnovte zářivost nevýrazné pleti pomocí této rozjasňující ampule obsahující 5 % Aquatidu 5000, který zbavuje pleť odumřelých buněk, a 5 % MelaTrepeinu™, který zmírňuje hyperpigmentaci. Dipeptid-2 5000 ve složení pomáhá posílit kožní bariéru a odhalit jasnou a pružnou pleť.

Brightuning Peptide Ampoule bezpečně rozkládá nadměrně produkovaný melanin a brání pohybu melanocytů do exfoliačních buněk na povrchu kůže. Samočisticí účinek aquatidu a antioxidační účinek Equalatu zabraňují a zlepšují faktory, které způsobují zarudnutí a ztmavnutí pleti. Equalatum a depeptid-2 posilují kožní bariéru a upravují pleť do ideální rovnováhy, aby se zlepšil zdravý a transparentní tón pleti.

  • Objem: 30 ml
  • EAN: 8809645450117

Tento produkt máme skladem připravený k okamžité expedici. Dodání v rámci České republiky a Slovenska je 1-2 pracovní dny.

669,00 Kč
2 230,00 Kč / 100 ml

Popis

Ampule s peptidem proti vráskam stimuluje tvorbu kolagenu Andiponektin, který pomáhá předcházet stárnutí pleti. Má také zklidňující a regenerační funkci, protože The Aquatide 5000 5 % Autophagy activation regeneruje a obnovuje strukturu pleti.

Zlepšuje také kožní bariéry díky EqualiDerm 60 %, který posiluje a vyrovnává kožní bariéru, což vede ke zdravé pleti.

Výhody

  • Ampule, která zlepšuje vzhled pleti a vytváří jasnou a zdravou pokožku.
  • Pomáhá redukovat tmavé skvrny a zvyšuje zářivost.
  • Opravuje mdlou pleť způsobenou UV zářením, hyperpigmentací a skvrnami po akné díky 5 % melatrepeinu.
  • Zlepšuje čistotu pleti a posiluje kožní bariéru díky depeptidu-2.
  • Zabraňuje jakémukoli zánětu a oxidaci, které mohou způsobit ztmavnutí s Aquatidem.

Jak používat:

  • Vezměte přiměřené množství a naneste na pokožku, jemně vmasírujte pro lepší vstřebání.

Složení

Saccharomyces/filtrát z rýžového fermentu, voda, isopropyl myristát, glycerin, niacinamid, methylpropandiol, 1,2-hexandiol, butylenglykol, polyakryloyldimethyltaurát sodný, dipropylenglykol, hydroxyacetofenon, hydrogenovaný polydecenC1 akryláty, křížové akryláty Alkyl akryláty Glycerylglukosid, Tromethamin, Trideceth-10, Disodium EDTA, Heptasodium Hexakarboxymethyl Dipeptide-12, Pentasodium Tetracarboxymethyl Acetylhydroxyprolyl Dipeptide-12, Melia Azadirachta extrakt z květů, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Meloxymethyl Pentasodipeptide, Betaine-Betaine, Tetracarbia 51, Curcuma Longa extrakt z kořene (kurkuma), dipeptid-1, extrakt z Coralliny officinalis, glycyrrhizát draselný, extrakt z ovoce Ananas sativus (ananas), pentylenglykol, madecassoside.

Před prvním použitím si naneste malé množství na ruku, abyste vyloučili možnou alergickou reakci.

Produkty

Kategorie

Diagnostika pleti zdarma a online