SLEVA NA VŠE 5% S KÓDEM "LOOK" - DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 1500KČ - POZOR! EXKLUZIVNĚ POUZE V NAŠEM OBCHODĚ: PORAĎTE SE S PROFESIONÁLNÍ CERTIFIKOVANOU KOSMETIČKOU, KTERÁ JE ONLINE PŘIPRAVENA VÁM POMOCI SE VŠÍM, CO POTŘEBUJETE VĚDĚT O KOSMETICKÝCH PRODUKTECH. POMŮŽE VÁM NAJÍT PRODUKTY VHODNÉ PRO VAŠI PLEŤ. MŮŽETE JI KONTAKTOVAT PROSTŘEDNICTVÍM CHATU V PRAVÉM DOLNÍM ROHU. NESTYĎTE SE ZEPTAT A ZÍSKAT CENNÉ INFORMACE ZDARMA!  

Dickies - módní značka, o které stojí za to mluvit

14.04.2023

Dickies je americká oděvní značka, kterou v roce 1922 založil C. N. Williamson a E. E. "Colonel" Dickie. Společnost se původně jmenovala U.S. Overall Company, ale později změnila název na Williamson-Dickie Manufacturing Company. Sídlo společnosti se nachází ve Fort Worthu v Texasu, USA.

Dickies
Dickies

Společnost Dickies se původně zaměřovala na výrobu pracovních oděvů, jako jsou montérky, kalhoty, kabáty, trička a další oděvy pro pracovníky v různých odvětvích. Díky své kvalitě a odolnosti se značka stala oblíbenou nejen mezi manuálními pracovníky, ale také mezi lidmi ze skate a streetwearové kultury.

Dnes Dickies nabízí širokou škálu výrobků pro muže, ženy i děti, včetně oblečení, obuvi, doplňků a bezpečnostních pomůcek. Mezi nejznámější výrobky značky patří pracovní kalhoty 874, pracovní kraťasy 13" s více kapsami a bunda Eisenhower.

Společnost Dickies je známá svou spolehlivostí, odolností a pohodlím. Výrobky této značky jsou navrženy tak, aby odolaly náročným pracovním podmínkám a dlouho sloužily svým majitelům. Společnost Dickies se díky své kvalitě a stylu stále rozšiřuje a získává nové zákazníky.

Které celebrity jí podlehly?

Mnoho celebrit a známých osobností se vyznává ze své lásky ke značce Dickies a nosí její oblečení, ať už proto, že se jim líbí styl, nebo proto, že vykonávají práci, která vyžaduje nošení odolnějšího oblečení. Mezi celebrity, které byly spatřeny v oblečení značky Dickies, patří např:

  • Kanye West - americký rapper, zpěvák, skladatel a producent, který byl opakovaně viděn v kalhotách značky Dickies.
  • Justin Bieber - populární kanadský zpěvák a skladatel byl viděn v oblečení značky Dickies, zejména v montérkách a bundách.
  • Pharrell Williams - americký hudebník, producent a módní návrhář, který je známý svou láskou ke streetwearovým značkám včetně Dickies.
  • A$AP Rocky - americký rapper a hudebník, který byl viděn v kalhotách a bundách Dickies.
  • Kristen Stewart - Americká herečka, která se proslavila rolí v sérii Stmívání, byla také viděna v oblečení Dickies.
  • Zac Efron - Americký herec a zpěvák byl také viděn v oblečení značky Dickies.

Kromě těchto celebrit je značka Dickies oblíbená i mezi mnoha dalšími hudebníky, herci, sportovci a umělci, kteří obdivují jednoduchý, funkční styl a kvalitu této značky.

Produkty

Kategorie

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Vítejte v novém světě módy, kde je převracení ramínek na nákupních regálech minulostí. Zamilujte si výhody digitální éry a objevte jedinečnou nabídku, kterou vám přináší Looksogood, online prodejna triček GUESS.

Ponožky GUESS jsou proslulé svou kvalitou a stylem nejen v rámci značky Guess, ale i v celém módním světě. Značka Guess se zrodila v roce 1981 a svými jedinečnými a inovativními vzory si rychle získala srdce lidí po celém světě. Od té doby se značka Guess stala synonymem kvality, módy a luxusu.

Plavky GUESS jsou jedním z nejoblíbenějších typů plavek na trhu. Značka Guess je již mnoho let symbolem kvality a módy, což se odráží i v nabídce plavek. Proč jsou plavky Guess vysoce kvalitní? Hlavním důvodem je kvalitní materiál, ze kterého jsou vyrobeny, a moderní styl, který hraje v módě důležitou roli.

Diagnostika pleti zdarma a online